ciemne czarne betonowe tło

Władze Spółki

ZARZĄD

Grzegorz Bikowski

Pomysłodawca, założyciel i prezes zarządu Goodwill Experts S.A. Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie – kierunek finanse i bankowość. Pierwsze doświadczenia zawodowe zdobywał na rynku finansowym w latach 2005 - 2015. Ich owocem było powstanie wizji stworzenia pierwszego w Polsce kompletnego dostawcy usług eksperckich. Realizacją tego projektu zajmuje się od 2016 roku, budując firmę Goodwill.

RADA NADZORCZA

Tomasz Szołdra

Przedsiębiorca z wieloletnim doświadczeniem. Jako jeden z pierwszych uwierzył w projekt Goodwill i wsparł go swoim kapitałem. Obecnie jeden z największych akcjonariuszy i członek rady nadzorczej.

Ireneusz Broda portret
RADA NADZORCZA

Ireneusz Broda

Absolwent filologii polskiej na Uniwersytecie Wrocławskim. Zajmuje się tworzeniem komunikacji marek, od ponad 20 lat w reklamie. Pracował i pracuje dla znanych brandów polskich i zagranicznych. Kluczowy akcjonariusz oraz członek rady nadzorczej.

Marcin Janiszewski Portret
RADA NADZORCZA

Marcin Janiszewski

Absolwent Politechniki Warszawskiej - Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych. Od 15  lat związany z branżą gamingową, na stanowiskach od Game Designera poprzez Project Leada do Prezesa Zarządu. Karierę zawodową rozpoczął w CD Projekt RED, gdzie rozwijał się przez 8 lat, pracując głównie przy projekcie Wiedźmin. Ponad 2 lata spędził w brytyjskim studio Lionhead, które należało wówczas do firmy Microsoft. Jeden z pierwszych inwestorów Goodwill i członek rady nadzorczej.  

Tomasz Szołdra portret
RADA NADZORCZA

Dr Grzegorz Koloch

Doktor nauk ekonomicznych i wykładowca w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie w Instytucie Ekonometrii oraz Zakładzie Wspomagania i Analizy Decyzji. Zawodowo od lat związany z szeroko pojętą analizą informacji. Doradca w wielu projektach, między innymi dla Narodowego Banku Polskiego czy Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.